Hakkında

Image
9 - Yıllık Tecrübe

Hakkında

2014 yılında kurulan Erne International, dünyanın dört bir yanındaki 48 farklı ülkeden denizaşırı gayrimenkul yatırımcılarına gayrimenkul yönetimi, emlak yatırımı, geliştirme, mimari ve iç tasarım hizmeti vermektedir. Alım, satım ve kiralama aracılık işlemlerinin yanı sıra, özellikle mülk yönetimi konusunda sektörde fark yaratan Erne International, piyasa koşullarını, yerel ve global trendleri yakından takip ederek müşterilerinin tüm gayrimenkul işlemlerinde maksimum kazanç elde etmesini hedeflemekte ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir. 


Vizyonumuz

Dünyada gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı sektöründe, yenilikleri takip eden değil, takip edilecek yenilikleri üreten ve sektörde fark yaratan bir marka olmak


 Misyonumuz

Sektörde pazar payımızı artırırken, sahip olduğumuz kurumsal değerleri yaygınlaştırarak sektörümüze ve çevremize ilham vermek.


Değerler

Erne International olarak Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlıyız. Çevreye, doğaya ve tüm canlılara değer veriyoruz. Ancak sürdürülebilir bir gelecekte var olabileceğimizin biliyoruz ve bu konuda bireysel ve kurumsal sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Din, dil, ırk, etnik köken ayrımı yapmadan herkese eşit hizmet veriyoruz.  Hayat boyu öğrenmenin ve gelişmenin öneminin farkındayız. 


Tüm paydaşlarımızla birbirimizi dinliyor, geliştiriyor ve ortak hedefe birlikte yürüyoruz. 


Gayrimenkul Danışmanlığı

Alım, Satım, Kiralama

VIP Mülk Bakım ve Kiralama

Mülk Yönetimi

Eşyalı Kiralık Daireler

Kısa Süreli

Profesyonel Danışmanlık

Alanında Uzman Ekipler